Durum


Uluslararası nakliye
Ücretsiz iade
24/7 destek

Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um 1 km Bağlayıcı Özelleştirilmiş FC/SC/ST/LC

SKU: s3380

Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um 1 km Bağlayıcı Özelleştirilmiş FC/SC/ST/LC 0 0 0 Değerlendirmeler

₺461.17

Ürün açıklaması
Etiketler

Ucuz Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um 1 km Bağlayıcı Özelleştirilmiş FC/SC/ST/LC, Yüksek Kalite Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um 1 km Bağlayıcı Özelleştirilmiş FC/SC/ST/LC, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um 1 km Bağlayıcı Özelleştirilmiş FC/SC/ST/LC
UYARı: sipariş vermeden Önce, bize bildirmeniz gerekir ihtiyacınız hangi bağlayıcı tipi ve uç yüz, böyle SC/FC/LC/ST, APC/UPC/PC,
bu Tip 1 KM.
kısa Tanıtım:
yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR fiber optik test kablosu kullanırken. OTDR Lansmanı Fiber Optik Zaman Alan Reflectometers kutusu ile kullanılır (OTDR) darbesinin etkilerini en aza indirmek için ölçüm belirsizliği. birçok farklı konfigürasyonlarda ve fiber uzunlukları mevcuttur
özellikleri:
w Darbe Baskılayıcı, başlat Kutusu, gecikme Hattı, kurulum/Test, eğitim, kalibrasyon
w Bileşik Mandalı kilitleme özelliği ile olumlu mühür ve kolay açılması için.
w Olmayan & utangaç; metal inşaat göçük olmaz, paslanmasına, veya vesile elektrik
w Su ve toz kanıtlamak alınması için birim sağlayan hemen hemen her ortamda
w fiber Kılıf of 2,000 metre kadar evi olabilir
w Oto Temizleme Vana için yükseklik ve sıcaklık değişiklikleri
özellikler:
mekanik Çevresel Özellikleri
boyut
9.37 " x 5.56 " x 2.62 "
malzeme
SR Polipropilen
renk
sarı
ağırlık
0.75 kg (lif olmadan)
ambalaj
sağlam, sert-kabuk transit vaka
depolama Sıcaklığı
-40 ~ + 85 ° C
çalışma sıcaklığı
-40 ~ + 85 ° C
nem
0 ~ 95% (yoğuşma yok)
Fiber & Konektörü Özellikleri
Fiber Türleri
G652D, diğer lif tipi istek üzerine mevcuttur
kurşun Uzunluk
2 Metre, 3mm tampon
tipik Kaybı
bağlayıcı Tipi
SC/LC/YP/ST
lehçe
PC, UPC, APC
geri dönüş Kaybı
UPC > = 50dB APC > = 60dB, PC > = 35dB
tekrarlanabilirlik (dB)
Exchangeability (dB)
sipariş Bilgileri
OTDR-A-B-C-D
bir Giriş konnektörü için
B için Çıkış konektörü
C Fiber Modu için
D için Uzunluk
Örneğin: OTDR-SC-FCA-SM-1KM; 1 KM SM, SC üzerinde I/P kurşun, FC/APC üzerinde O/P kurşun


  • Marka Adı: AUA
  • Model Numarası: 001
  • Fiber Length: 1KM
  • Fiber Manufacturer: FOSC

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 18cm x 10cm (9.84in x 7.09in x 3.94in)

0

0 Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili Ürünler

İlgili

FTLF8528P2BCV Optik Alıcı-verici SFP Finisar 8G Çoklu-mod Modülü 850nm

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

onsale

₺167.06

İlgili

Kore IFS-15M INNO Fiber Fusion Splicer/Fiber Optik Ekleme Makinesi IFS-15M ARK TARAFıNDAN Çok fonksiyonlu FTTH Fusion Splicer DHL

kore IFS-15M INNO Fiber Fusion Splicer/Fiber Optik Ekleme Makinesi IFS-15M ARK TARAFıNDAN Çok fonksiyonlu FTTH Fusion Splicer DHL ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik

onsale

₺8 188.21

İlgili

SC APC 1x8 PLC Fiber optik splitter SC APC tek modlu konnektör FTTH SC APC 1x8 PLC ABS optik splitter kutusu Ücretsiz kargo

SC APC 1x8 PLC optik splitter tek modlu SC APC konnektörü ile FTTH SC APC 1x8 PLC için ABS optik splitter kutusu Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik

onsale

₺67.06

İlgili

Ücretsiz kargo 10 mw Kırmızı Lazer Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı LC/SC/FC/ST Konnektör Kablosu lazer Fiber Optik Test Cihazı 10 KM

1 Özellikleri: MQW LD optik kaynak çalışma modu: CW ve GLINT FC, SC, ST, LC Genel arayüz uzun muayene mesafe sürekli güç çıkışı 2 Fonksiyon: fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma mekanik geçiş noktası optimizasyonu 3 Uygulama: telekom, CATV projesi

onsale

₺72.47