Durum


Uluslararası nakliye
Ücretsiz iade
24/7 destek

Fiber Cleaver Yüksek Hassas Fiber cleaver fiber optik FIBER KABLO KESICI

SKU: s3684

Fiber Cleaver Yüksek Hassas Fiber cleaver fiber optik FIBER KABLO KESICI 0 0 0 Değerlendirmeler

₺541.17

Ürün açıklaması
Etiketler

Ucuz Fiber Cleaver Yüksek Hassas Fiber cleaver fiber optik FIBER KABLO KESICI, Yüksek Kalite Fiber Cleaver Yüksek Hassas Fiber cleaver fiber optik FIBER KABLO KESICI, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


FB-1688 Fiber Cleaver Yüksek Hassasiyetli
özellikler standart Hassas Tek Modlu Fiber Cleaver • hassas ve kullanımı kolay. • basit ve kolay bıçak değiştirme • her bıçak için 16 kesme konumu, hizmet ömrü kadar 48000 kez • yedek bıçak mevcuttur.
şartname
kaplama Çapı 125 μm Fiber Sayısı Kaplama Çap tek lif 250μm ve 900μm Cleave uzunluk 5-20mm boyutlar 62x60x56mm Cleaver Blade (5FB-1688-BLAD) 16 kesme noktaları
malzeme: Tungsten çelik
AMBALAJ DAHIL 1 ADET FB-1688 FIBER CLEAVER 1 ADET ÇANTA 1 ADET ARACı AYARLAMAK
ödeme:
biz sadece emanet tarafından WEB üzerinden para (WM), TT, Western Union, QiWi cüzdan, boletosu ve kredi kartı burada, sizin için güvenli ve bize birlikte
İletişim ve Geribildirim
biz başarılı olmak için müşteri memnuniyetine bağlıdır. görüşleriniz bizim için son derece önemlidir.
bizim öğeler memnun iseniz. bize olumlu geribildirim bırakın lütfen, biz sonraki sipariş için size indirim veya hediye sunacak.
nötr geribildirim herhangi bir olumsuz ayrılmadan önce bize ulaşın.
biz herhangi bir sorunu slove için sizinle birlikte çalışacaktır.
genellikle biz bize negatif geribildirim vermek kim müşteri hizmet için durdurmak.
ithalat vergisi
biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.
t o alıcı ithalat vergisi sorumlu, eğer kendiniz ithalat vergisi ödemek gibi olmaz, bize sipariş vermek için lütfen dur. Starlight-ministries.org de ithalat vergisi sorumlu alıcı sormak, hatta bunun için bize disputer vermek ve biz sizin için bunu ödemek olamazdı.
gönderi:
1. Item sipariş adresine gönderilecektir, lütfen bize sipariş vermek önce bizimle teyit adresi, lütfen bize tam adresi ve doğru adresi sunuyoruz telefon No ile bize sipariş vermek önce.
2. eğer adresini değiştirmek istiyorsanız, bize sipariş vermek önce Starlight-ministries.org bunu değiştirin lütfen, biz sadece sipariş olarak aynı adrese mal göndereceğiz.
3. teslimat süresi Ile Ilgili, biz sizin için garanti olamazdı, çünkü biz nakliye şirketi ve kontrol edemedi değildir gönderi nitekim, sadece zaman içinde nakliye şirketi ile kontrol .. eğer acilen mal ihtiyacınız varsa, biz DHL FEDEX UPS seçmenizi öneririz vb yerine çin post posta HK post posta vb
4. biz sevkiyat düzenlemek için elimizden geleni yapacağız kez sipariş almak, genellikle teslimat için 3-5 gün gerekir mal hariç bazı fabrika dışarı çok uzak veya bazı mal olduğunu stok.
5. yazılı olacak tüm mal " HEDIYE " olarak özel beyanı
6. please imza önce dikkatlice parsel kontrol, kırık veya parçaların şort bulursanız, reddediyorum lütfen mal almak veya nakliye şirketi sormak geçirmez veya para iadesi vermek.
iade politikası
alıcı sipariş farklı mal olduğunu bulmak veya bizimle teyit sonra kalite sorunu, alıcılar garanti öğeler için iade nakliye ücretleri için sadece sorumludur. (çoğu durumda, alıcı sadece sorun bileşenleri yerine tüm paketi dönmek için.).
öğeleri dönmeden önce, almak emin olun bizim (satıcı) geri dönüş adresi, ve teslim detay sayfasında " hediye " yazmak. düzenli posta servisi kullanmak ve bizi takip numarası göndermek. biz ürün almak en kısa sürede, biz tamir veya EN KıSA SÜREDE DEĞIŞTIRILMESI. biz üretilen herhangi bir hasar veya diğer sorun için sorumlu değildir kullanıcı tarafından kalite ile kullanımdan sonra ve sadece ürünü tamir sorun.


  • Model Numarası: FB-1688
  • Marka Adı: VOTK

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 15cm x 10cm (11.81in x 5.91in x 3.94in)

0

0 Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili Ürünler

İlgili

1 Pair GLC-BX-D, GLC-BX-U 1310/1550 1.25G 3 km BIDI SFP Alıcı-verici modülü

1 çift glc-bx-d, glc-bx-u 1310/1550 1.25g 3 km bidi sfp alıcı modül 100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti. Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10 %- 20% orignal bir fiyatları Ürün durumu Sunuyoruz- Yüksek kalitedeki sfp( Mini- gbic) alıcı modül 100% ile uyumlu orignal olanlar,

onsale

₺94.07

İlgili

FTLF8528P2BCV Optik Alıcı-verici SFP Finisar 8G Çoklu-mod Modülü 850nm

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

onsale

₺167.06

İlgili

H3C eşdeğer 10/100/1000M-T RJ45 bakır SFP transceiver optik modülü, RJ45 konektörü, GLC-T-A, Otomatik müzakere

10/100/1000 M bakır SFP transceiver RJ45 Konnektörü ile H3C ekipmanları ile eşdeğer. otomatik müzakere. 10/100/1000BASE-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) SFP Çoklu Kaynak Anlaşması dayanmaktadır (MSA). bu belirtilen Gigabit Ethernet standardı ile uyumlu IEEE STD 802.3 ve can tamamen tatmin 10/100/1000BASE-T uygulama. ürün Özellikleri destek 10/100/1000BASE-T

onsale

₺105.83 ₺95.25

İlgili

Ücretsiz kargo 10 mw Kırmızı Lazer Işık Fiber Optik Kablo Test Cihazı LC/SC/FC/ST Konnektör Kablosu lazer Fiber Optik Test Cihazı 10 KM

1 Özellikleri: MQW LD optik kaynak çalışma modu: CW ve GLINT FC, SC, ST, LC Genel arayüz uzun muayene mesafe sürekli güç çıkışı 2 Fonksiyon: fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma mekanik geçiş noktası optimizasyonu 3 Uygulama: telekom, CATV projesi

onsale

₺72.47